Sekite mus:

Zoologijos sodas mini ZOO

Nors vasaros orai tikrai nelepina ir apsunkina mūsų zoologijos sodo mini ZOO statybas, tačiau darbai labai sparčiai juda pirmyn, o lankytojus galime nudžiuginti augančiu ir patogiu mini ZOO.

Šiuo metu mūsų mini ZOO gyvena alpakos, lamos, kupranugaris, asiliukai, visa grupuotė mini ožiukų, avytės, stručiai, rex veislės triušiai. Įrengėme patogius takus ir priėjimus prie gyvūnų, todėl zoologijos sode lengva susipažinti su visais gyvūnais.

Didelėje automobilių parkavimosi aikštelėje puikiai telpa ir autobusai, taip pat įrengtas ne vienas WC, todėl svečiuose labai laukiame ir didelių ekskursijų.

Vienas iš mūsų mini ZOO tikslų sukurti patogią ir draugišką aplinką šeimoms, kartu praleisti kuo daugiau laiko. Įrengėme erdvias pavėsines, prekiaujame kava bei užkandžiais, ledais, todėl atvykę svečiai pas mus praleidžia ne vieną valandą.

Koncentruotą informaciją apie mini ZOO galite rasti ir mūsų naujuose internetiniuose namuose minizoo.lt. Visą aktualią informaciją – apie darbo laiką, kainas ir taisykles, taip pat rasite mūsų Facebook paskyroje.