Sekite mus:

Zoologijos sode mini ZOO lankytojai laukiami ištisus metus

2017 metų vasara buvo pati sunkiausia ir smagiausia mūsų mini ZOO vasara.  Metų pradžioje pradėję statyti mini ZOO buvo susiplanavę daug mažiau darbų, tačiau augantis lankytojų skaičius, paskatino kurti daug didesnę mini ZOO erdvę nei planavome.

Vasaros metu neturėjome nei vieno laisvadienio – lankytojų priėmimą, keitė statybos darbai,  administraciniai dalykai, naujų mažai kam regėtų gyvūnų paieška. Baigdami vasaros sezoną norime padėkoti visiems mūsų lankytojams – Jūsų geri žodžiai, patenkinti vaikai bei grįžimas vėl aplankyti mus, skatina mus toliau tobulėti ir pristatyti Jums naujovių.

 

Taip pat norime atsiprašyti, kad teritorijoje vyko statybos darbai ir kartais išsitepdavote batus.  Mes dėjome ir dedame visas jėgas, kuo greičiau užbaigti visus darbus. Mes siekiame sukurti darnią aplinką, kurioje ne tik svečiai patogiai pasidžiaugtų gyvūnais, tačiau ir patys mūsų augintiniai jaustųsi komfortabiliai, nepatirtų streso ir pasitiktų svečius su šypsena.

Nuo lapkričio 18 dienos visus kviečiame lankyti mūsų mini ZOO, kuris persikels po stogu.  Didžiausiame Lietuvoje privačiame po stogu esančiame zoologijos sode pamatysite mūsų alpakas, kupranugarį, lamas, juodnoses avytes, šinšilas, Rex veislės triušius, Haileindų veislės telyčaitę, Koburgo lapines avytes, Jokūbo avytes, afrikinius stručius, asiliukus, arkliuką Poni, olandų miniatiūrinius ožiukus, Kveslando salos avytes ir kt.

minzoo3 minizoo

Su po stogu įsikūriais gyvūnais susipažinti galite savaitgaliais. Taip pat dirbame ir švenčių dienomis. Visa informacija apie darbo laiką Alpakų auginimo Facebook paskyroje.