Sekite mus:

Ką pamatyti Šiaulių rajone? Aplankykite mini ZOO

Norėdami turiningai praleisti savaitgalį bei pamatyti neregėtų gyvūnų atvykite į mūsų mini ZOO, kuriame alpakos, lamos ir kupranugariai! O netrukus mūsų ūkį papildys ir nauji gyventojai.

2016 metai buvo rekordiniai mūsų fermos augimo metai. Pirmiausia, jau visiškai netrukus užbaigsime antrą tvartelio statybos etapą. Todėl atvykę svečiai į mūsų fermą ne sezono metu galės po stogu pabendrauti su visais gyvūnais.

Lankytojus vis dar stebina mūsų fermos didžiausi gyventojai – kupranugariai Titanas ir Moratas. Šiuo metu jie jau persikraustė į alpakų namus. Kupranugariai turi savo specialiai pagal rekomendacijas pritaikytus gardus. Kupranugarius galėsite paglostyti, pašerti, o nuo pavasario jau ir pajodinėti. Norint nuo pavasario pajodinėti ant kupranugario nebereikės vykti iki Egipto, užteks atvykti į mūsų Mini ZOO.

Dažnai iš atvykstančių ekskursijų dalyvių sulaukiame klausimo: ar galima atvežti gyvūnams maisto? Kadangi mylime savo gyvūnus ir rupinamės jų sveikata, maisto gyvūnams šerti vežtis negalima. Už simbolinį atlygį pas mus įsigysite specialiai alpakoms paruošto pašaro, kuriuo galėsite pašerti visas alpakas.

Mūsų ferma įsikūrusi unikaliame gatviniame Dargaičių kaime apie 25 kilometrus nuo Šiaulių, Gruzdžių seniūnijoje. Kaime taip pat pamatysite Dargaičių tvenkinį, senovinių namų alėją bei praleisite nepamirštamą laiką su mūsų gyvvūnais.