Sekite mus:

Ieškote, ką veikti Šiaulių rajone? Aplankykite didžiausią alpakų ūkį!

Sveikiname visus su pagaliau atėjusiu pavasariu ir kviečiame pradėti planuoti keliones į mūsų didžiausią alpakų ūkį Baltijos šalyse!  Jeigu patys norite būti nustebinti ir ieškote vietos, kur smagu lankytis su vaikais, mes garantuojame, kad atvykę pas mus gausite didžiulę dozę džiaugsmo :).

Žiemos sezonu labai intensyviai ruošėme naujienas pavasariui! Pirmiausia, mes labai didžuojamės įrengę mūsų mylimiems gyvūnams didžiulius namus su žaidimų aikštele. O mūsų lankytojams taip pat labai patogu pamatyti visus gyvūnus po stogu. Bet didžiausias džiaugsmas yra mūsų alpakų naujagimiai ir naujieji gyventojai!

Prieš Kalėdas mūsų ūkyje apsigyveno mažas, bet galingas olandiškas ožiukas Švinius! Nuo pat pirmų dienų jis labai aktyvus ir pastoviai rodo savo charakterį, bei gąsdina kitus gyvūnus savo galingais ragais. Tik viena bėda – jis toks mažas, kad į jo išsišokimus kiti gyvūnai nekreipia dėmesio!

Taip pat ūkyje atsirado asiliukų, kurie laikosi visada drauge ir demonstruoja didžiulę ramybę. Dar vienas išskirtinis jų bruožas – fotogeniškumas. Atrodo, kad jie net mėgsta fotografuotis.

Patys švelniausi ir vaikų labai mylimi naujakuriai – triušiai. Labai nedrąsūs, tačiau labai švelnūs ir gražūs gyvūnėliai.

triusiai

Ūkyje taip pat sutiksite daugiau nei 60 alpakų, dvi lamas bei kupranugarius.  Vizito metu, ne tik susipažinsite su visais gyvūnais, tačiau išgirsitę ir daugybę įdomių istorijų. Viena jų yra apie mūsų mažąją Karamelę.

Karamelės istorija!

Visai neseniai šventėme Karamelės 3-jų mėnesių gimtadienį. Karamelei gimus mama jos nemaitino, todėl mes, tikrąją to žodžio prasme, kovojome dėl jos gyvybės. Atsitiktinumo dėka, Karamelė gimė šviesiu paros metu, kas leido iškart pamatyti, jog kažkas negerai.

alpaka karamele

Karamelę teko atskirt nuo mamos ir rūpintis ja 24 valandas per parą. Pirmąjį mėnesį ją maitindavome, kas dvi valandas, todėl miegojome pamainomis. Kasdien ją nešdavomės namo ir bent tris valandas skirdavome jai visą savo dėmesį. Šiandien Karamelė yra tikra grožio deivė.

Kviečiame užsukti aplankyti mūsų! Geras emocijas garantuojame!